Kolejna realizacja dla biura, mieszczącego się we wrocławskim Business Garden obejmowała:

  1. Sala szkoleniowa wyposażona w zestaw monitorów wielkoformatowych (2×75” Philips 75BDL300U i 2×86” Philips BDL8470QU) wraz z systemem audiowizualnym i systemem sterowania. Dźwięk reprodukowany jest za pomocą głośników sufitowych Apart CMX20T. Źródłem sygnałów są przyłącza stołowe, zestaw wideokonferencyjny Cisco oraz mikrofony krawędziowe i doręczne. Sterowanie oparte zostało o system Kramer i wykorzystuje procesor SL-280 i panele dotykowe KT-107S.
  2. W kafeterii pracuje zainstalowany na suficie  projektor laserowy Epson EB-L1100U wraz z ultra krótkim obiektywem ELPLX01. Pozwala to na uzyskanie obrazu o przekątnej około 120” z bardzo niewielkiej odległości. Dodatkowo projektor został zgrabnie wkomponowany w architekturę pomieszczenia i nie zaburza estetyki sufitu. System uzupełniony jest o telewizor OLE LG OLED55C7V oraz system nagłośnienia wykorzystujący głośniki sufitowe i reprodukcji głosu. Prezenter w tym pomieszczeniu ma do dyspozycji mikrofony doręczne i krawatowe.
  3. W 12 salach zainstalowane zostały monitory o różnych przekątnych – od 43” do 75”. Monitory wykorzystywane są między innymi do połączeń wideokonferencyjnych oraz prezentacji lokalnych.
Zobacz realizację