1. Sala konferencyjno-szkoleniowa została wyposażona w innowacyjny system przekazywania obrazu, dźwięku oraz sterowania przez standardową sieć LAN. Użytkownik ma do dyspozycji zestaw nadajników Kramer KDS-ENC6, które może podłączyć do dowolnego gniazda dedykowanej, wydzielonej sieci. Przełączaniem sygnałów zarządza przełącznik Cisco serii SG-300. Do każdego wyświetlacza podłączone są odbiorniki Kramer KDS-DEC6. Jest to pierwsze tak duże wdrożenie systemu dystrybucji sygnału z wykorzystaniem urządzeń Kramer w Polsce. Samych wyświetlaczy jest całkiem sporo – dwa projektory NEC P554U o rozdzielczości WUXGA, zestaw dwóch monitorów podglądowych Philips 65BDL3000Q/00 oraz sześciu BDL5530QL/00. Głównym elementem systemu jest jednak ściana wideo zbudowana z 8 monitorów bezszwowych Philips BDL5588XC/02 w układzie 4×2. Sposób doprowadzenia do monitorów sygnału wideo pozwala na uzyskanie obrazu w dowolnym układzie oferowanym przez ścianę – od 8 niezależnych obrazów na każdym monitorze, poprzez jeden lub dwa obrazy w układzie 2×2 aż do 4×2 (z wykorzystaniem specjalnie przygotowanej treści).
    System AV uzupełnia zestaw urządzeń odpowiedzialnych za reprodukcję dźwięku. Źródłem dźwięku mogą być zarówno wspomniane wcześniej nadajniki, bezprzewodowe mikrofony doręczne i nagłowne, jak i system konferencyjny Televic Confidea (również bezprzewodowy) zdolny do obsługi 50 użytkowników. W sali można przeprowadzać konferencje międzynarodowe, system uzupełniony jest bowiem tłumaczenia symultaniczne oparte o jednostkę Televic Plixus.
    Sterowanie całością zajmuje się procesor Kramer SL-280 umożliwiający za pośrednictwem dwóch paneli Kramer KT-107 oraz tabletu Apple Ipad regulację oświetlenia (opartego o system DALI), sterowanie roletami elektrycznymi, oraz zarządzanie wszystkimi funkcjami systemu AV. W zależności od potrzeb użytkownika salę można podzielić za pomocą składanej ściany, wówczas system sterowania automatycznie rekonfiguruje wszystkie urządzenia tak, aby dopasowany się do aktualnego layoutu sali. Użytkownicy mogą też wykonywać połączenia wideokonferencyjne, sala wyposażona została w zestaw Yealink VC800.
  2. Salka spotkań zdolna pomieścić do 10 osób wyposażona została w dwa monitory Philips 65BDL3000Q/00, na których wyświetlić można sygnał z przyłącza stołowego lub przeprowadzić wideokonferencję z wykorzystaniem kodeka Yealink VC500. Również ta sala sterowana jest z wykorzystaniem zestawu procesora Kramer SL-240C i panelu Kramer KT-107. Za ich pośrednictwem użytkownik zarządza pracą systemu AV, steruje roletami i zarządza oświetleniem w sali (również opartym o system DALI).
Zobacz realizację